Khamis, 30 Ogos 2018 | 7:22am
ATLET terjun negara, Ng Yan Yee (kanan) dan Nur Dhabitah Sabri menduduki tempat kedua dalam acara 3 meter Papan Anjal Seirama Wanita akhir pada Sukan Asia Jakarta Palembang 2018 di Pusat Akuatik Gelora Bung Karno, semalam. - Foto Fathil Asri
ATLET terjun negara, Ng Yan Yee (kanan) dan Nur Dhabitah Sabri menduduki tempat kedua dalam acara 3 meter Papan Anjal Seirama Wanita akhir pada Sukan Asia Jakarta Palembang 2018 di Pusat Akuatik Gelora Bung Karno, semalam. - Foto Fathil Asri

Sukan Asia: Jadual atlet Malaysia

JADUAL atlet Malaysia pada Sukan Asia 2018 hari ini.

JAKARTA:

EKUESTRIAN – Taman Ekuestrian Antarabangsa Jakarta

Final Individu (Pusingan 1) – Mohd Qabil Ambak Mahamad Fathi, Neelan Jonathan, Sharmini Christina Ratnasingam – 9 pagi 

BERBASIKAL – Velodrom Antarabangsa Jakarta

Lelaki: Omnium – Muhammad Nur Aiman Rosli

Perlumbaan Scratch ¼ – 10 pagi

Perlumbaan Tempo 2/4 -12.05 tengah hari

Pusingan Penyingkiran 3/4– 5.06 petang

Pusingan Penyingkiran 4/4 – 6.25 petang

Wanita: Pecut (Kelayakan):

- Anis Amira Rosidi, Farina Shawati Mohd Adnan – 10.20 pagi

Lelaki: Pecut Separuh Akhir 1 – Mohd Azizulhasni Awang – 10.50 pagi

Separuh Akhir 2 – Muhammad Shah Firdaus Shahrom  – 11.30 pagi

PING PONG (Ekspo Antarabangsa Jakarta – Dewan B Kemayoran)

Lelaki: Perseorangan (Pusingan 32) – Muhamad Ashraf Haiqal Muhamad Rizal, Leong Chee Feng – 11 pagi

Wanita: Perseorangan (Pusingan 32) – Ho Ying, Alice Chang Li Sian – 11.45 pagi

TERJUN (Pusat Akuatik Gelora Bung Karno)

(Pusingan Awal)

Wanita: 10m platform Individu – Pandelela Rinong – 1.10 tengah hari

Lelaki: 1m papan anjal – Ahmad Amsyar Azman, Muhammad Syafiq Puteh -3.20 petang

RAGBI 7 SEBELAH (Padang Ragbi Gelora Bung Karno)

Lelaki: (Pusingan Awal)

Malaysia mln Taiwan – 2.12 petang

Malaysia mln Jepun – 6.14 petang

OLAHRAGA (Stadium Utama Gelora Bung Karno)

Lelaki:

4x100 Final – Khairul Hafiz Jantan/Jonathan Nyepa/Muhammad Haiqal Hanafi/Muhammad Zulfiqar Ismail – 8.10 malam

SKUASY (Stadium Skuasy Gelora Bung Karno) 7.30 malam

Lelaki: Berpasukan (Kumpulan B)

Malaysia mln India 

 

PALEMBANG:

SEPAK TAKRAW - Dewan JSC Ranau – 1.30 tengah hari

Wanita: Quadrant (Kumpulan B): Malaysia mln Vietnam

Nurul Izzatul Hikmah Md Zulkifli, Rahilah Harun, Nor Farhana Ismail, Emilia Eva Natasha Saudia, Nurul Aqirah Mat Tahir, Nor Suhaida Jafri

– BERNAMA

 

Berita Harian X